вівторок, 27 жовтня 2020 р.

ВСЕКУРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК "ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА ТА ЕКОЛОГІЧНА ПРОСВІТА УЧНІВ"1 жовтня 2020 року розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»

       Для початку пропонуємо всім учням, вчителям, а також гостям нашого блогу переглянути повчальний відеоролик  "ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ", в якому показано красу нашої планети Земля, вплив людини на її природу та жахливі наслідки бездумної діяльності людей. Буктрейлер змушує кожного задуматися над питанням збереження природи. Супроводжує відеоролик одна з останніх пісень Майкла Джексона, в якій він закликає людей схаменутись і зберегти нашу планету від загибелі.


    У рамках місячника в шкільній бібліотеці було проведено ряд заходів, спрямованих на розвиток в учнів екологічної культури. Завдання екологічного виховання полягає у формуванні екологічних знань, вихованні любові до природи, прагненні берегти, примножувати її, формуванні вміння і навичок діяльності в природі.
       У бібліотеці оформлено книжкову виставку на екологічну тематику «Знай, люби, бережи», а також книжкову полицю  "В гармонії з природою". Тут юні читачі можуть дізнатися про червонокнижних представників флори та фауни рідного краю та України, дізнатися про екологічну ситуацію на планеті та в нашому місті, а також поважливого відношення до природи.
                    Учні 9-В класу з цікавістю розглядають книжки, представлені на виставці.

Як завжди, на початку жовтня, для другокласників пройшло свято "Посвята в читачі". Діти познайомились зі шкільною бібліотекою, послухали розповідь бібліотекаря та розказали вірші про книги. З допомогою літературних персонажів, втілених старшокласниками, другокласники дізналися як правильно поводитися з книгою, побачили, які цікаві книжки та журнали є в шкільній бібліотеці та стали її повноправними читачами.


      Також була проведена презентація дуже цікавого видання "Книга природи острова Хортиця. Знайомі незнайомці". Її автори Віталій та Олена Шелегеди - екологи-краєзнавці. Ця книга на допомогу юним природолюбам, всім, хто цікавиться флорою та фауною рідного краю. В ній наведено відомості про більше, ніж 100 видів рослин і тварин легендарного острова Хортиця - Національного заповідника України.


        Для тих, кого зацікавила дана книга, робимо  її онлайн-презентацію за посиланням:

       Для учнів 6-х класів пройшов конкурс ерудитів "Цілющі скарби матінки-Землі".
       
          Також в рамках місячника було проведено день бібліотворчості "Читаємо, малюємо, граємо. Наша Земля". Декілька робіт пропонуємо до вашої уваги.
 
      Для третьокласників було проведено бесіду "Знай, люби, бережи"
Немає коментарів:

Дописати коментар